Podporme deti v kreatívnych hrách

Dlho pozorujeme, že detský svet sa mení vplyvom aktuálnej doby. Deti vyrastajú v symbióze s digitálnymi zariadeniami. Vedia s nimi intuitívne pracovať a rýchlo sa naučia ich benefity, no digitálne hry obmedzujú ich nekonečnú fantáziu. Držia ju za hranicami displeja. Pri spomienke na stavanie stavebníc či obyčajného vymaľovania obrázkov nám prišlo smutno.

Nemyslíme si, že technológie sú problém. V drvivej väčšine prípadov sú, práve naopak, riešením a deti by s nimi mali vedieť zaobchádzať, aby sa mohli uplatniť v dnešnom svete. Preto sme sa rozhodli prepojiť moderný, digitálny svet a ten, ktorý si pamätáme z detských čias my.

Vytvorili sme klasickú knižku maľovaniek s obrázkami našej milovanej prírody a k nim sme naprogramovali mobilnú aplikáciu, ktorá každý detský výtvor privedie k životu prostredníctvom rozšírenej reality.

Nekonečnú detskú predstavivosť sme tak spojili s prirodzenou chuťou učiť sa pracovať so zariadeniami a pomohli sme predstavám doslova vystúpiť z obrazu. 3D modely motýľov podľa vlastného návrhu zabavia vaše deti, podporia ich kreatívnu prácu a prinesú do staromódnej zábavky modernú mágiu.

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Živé maľovanky a vytlačte si obrázky motýľov.

Nasmerujte Váš tablet či telefón na maľovanku a cez aplikáciu ju nasnímajte.

Sledujte, ako Vaša maľovanka ožije do interaktívnej 3D reality.

Aplikácia živé maľovanky Verbena na stiahnutie

Aplikácia je momentálne dostupná vo verzii pre iPhony. Motýľov si môžete stiahnuť do vášho počítača a vytlačiť.