Späť na články Ochutnajte našu skvelú novinku Verbena Sušienky a získajte kvitnúcu ceruzku

Ochutnajte našu skvelú novinku Verbena Sušienky a získajte kvitnúcu ceruzku

Kúpte počas ochutnávky dve ľubovoľné balenia Verbena Sušienok a získajte k nim bezplatne kvitnúcu ceruzku.

Zistite, kedy budeme vo vašom meste.

MESTOPREVÁDZKAAdresadátum ochutnávkyčas ochutnávky
BANSKÁ BYSTRICABILLANové Kalište / Okružná4.10.10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICABILLAUl. 29. augusta 375.10.10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICAKauflandStavbárska5.10.13.00 – 19.00
BANSKÁ BYSTRICATESCOZvolenská cesta 811.10.10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICACOOPRudohorská 3517.10.10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICACOOPKyjevské nám. 618.10.10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICACOOPPovstalecká 3224.10.10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICACOOPBernolákova 1431.10.10:30-16.30
BRATISLAVAOMVPoddunajské Biskupice 23.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVABILLABajkalská 19A4.10.11:00 – 17:00
BRATISLAVABILLAMuchovo Námestie 37055.10.11:00 – 17:00
BRATISLAVAOMVRačianska5.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVAMETROIvanka pri Dunaji10.10.10:00 – 16:00
BRATISLAVATESCOLamačská cesta 1C12.10.12:00 – 18:00
BRATISLAVABILLAStaré Grunty 1412.10.11:00 – 17:00
BRATISLAVAKauflandJantárová ulica16.10.13.00 – 19.00
BRATISLAVATESCOcesta na senec 219.10.12:00 – 18:00
BRATISLAVAKauflandPúchovská 8A23.10.13.00 – 19.00
BRATISLAVAKON-RADCesta na Senec 15725/2425.10.13:00 – 19:00
BRATISLAVABILLAPribinova 1/B26.10.10:00 – 16:00
BRATISLAVABILLAMetodova ul.626.10.10:00 – 16:00
BRATISLAVATeta drogerieCesta na Senec 2/A,29.10.10:00 – 16:00
BRATISLAVAOMVEinsteinova 2 (aupark)30.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVAOMVZlaté Piesky30.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVAOMVTrnavská31.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVAOMVLamač 231.10.07:00 – 13:00
BRATISLAVAKauflandPodunajské Biskupice2.11.13.00 – 19.00
BREZOVÁ P.BRADLOMCOOPDr. Osuského 531/244.10.13:00 – 19:00
BUDMERICEKOMACOJ. Holčeka 5311.10.13:00 – 19:00
CÍFERKOMACOČulenova 125.10.13:00 – 19:00
ČADCACOOPMoyzesova 5329.10.10.30-16.30
DUNAJSKÁ LUŽNÁCOOPOrechová22.10.12:00 – 18.00
DUNAJSKÁ STREDACOOPMlynská 31024.10.10:00 – 16:00
GALANTACOOPČeská 1450/1917.10.10:30 – 16.30
HANDLOVÁCOOPSNP 1/17603.10.10:30-16.30
HLOHOVECCOOPŽelezničná 210.10.10:30-16.30
HOLÍČMERKFOODKátovská 327210.10.10:30 – 16:30
HUMENNÉCBAMierova 5215/8510.10.11.30 – 17.30
KOMÁRNOMERKFOODRakocziho 1118.10.13:00-19:00
KOŠICEBILLABardejovská4.10.11:00-17:00
KOŠICEMETROAmerická trieda 1/A4.10.10.30 – 16.30
KOŠICEBILLAMoldavská cesta 325.10.11:00-17:00
KOŠICEBILLATrieda KVP 15.10.11:00-17:00
KOŠICETESCOTrolejbuová 111.10.11.30 – 17.30
KOŠICETeta drogerieOC Galéria Shopping24.10.10:00 – 16:00
KOŠICEFRESHVažecká 824.10.11.30 – 17.30
KOŠICEFRESHČordáková25.10.11.30 – 17.30
KOŠICEKauflandOC Galéria Shopping25.10.13.00 – 19.00
KRUPINACOOPČSA 1925.10.10:30-16.30
KYSUCKÉ NOVÉ MESTOCOOPBelanského 229111.10.10.30-16.30
LEVICECOOPKu bratke 2/A3.10.11.00-17-00
LEVICETESCOTurecký rad 75.10.12:00 – 18:00
LEVOČACBAFrancisciho 451.10.10:30 – 16:30
LIPANYCOOPNá. Sv. Martina 217.10.10:30 – 16:30
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠCOOPUl. 1.mája16.10.9:30-15:30
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠKauflandDemänovská 74529.10.13.00 – 19.00
LUČENECBILLANámestie republiky 3211.10.11:00-17:00
MARTINLIBEX KORUNAVajanského4.10.12:00 – 18:00
MARTINCOOPA. Medňanského 1042818.10.10.30-16.30
MARTINKauflandDúbravca 5743/330.10.13.00 – 19.00
MICHALOVCETESCOSobranecká cesta19.10.11.30 – 17.30
MICHALOVCEKauflandP.O. Hviezdoslava 131.10.13.00 – 19.00
MYJAVACOOPM.R. Štefánika 525/2111.10.10:30 – 16.30
NÁMESTOVOTeta drogerieHviezdoslavovo námestie17.10.10:00 – 16:00
NÁMESTOVOCOOPNábrežie 76124.10.9:30-15:30
NITRACOOPChrenovská 303.10.11:00 – 17:00
NITRABILLAAkademická 1/A4.10.11:00-17:00
NITRABILLAŠtefanikova trieda 35/615.10.11:00-17:00
NITRAMETROHlohovecká cesta 11/33211.10.10:00-16:00
NITRACBAJurkovičova 2517.10.11:00 – 17:00
NITRACBADunajská 2418.10.10:00 – 16:00
NITRATESCOBratislavská 519.10.12:00 – 18:00
NITRACBAŠtefánikova 324.10.10:00 – 16:00
NITRACBAVýstavná 625.10.11:00 – 17:00
NITRAOMVBratislavská 525.10.13:00 – 19:00
NITRAKauflandHviezdoslavova trieda 779/3731.10.13.00 – 19.00
NOVÉ ZÁMKYTeta drogeriePodzámska 239.10.10:00 – 16:00
NOVÉ ZÁMKYCOOPHlavné námestie 69.10.10:30-16.30
NOVÉ ZÁMKYTESCONitrianska cesta 11112.10.12:00 – 18:00
NOVÉ ZÁMKYCOOPJ. Kráľa 5316.10.10:30-16.30
NOVÉ ZÁMKYKauflandŠportová 8383/116.10.13.00 – 19.00
NOVÉ ZÁMKYCOOPJ.Kráľa30.10.10:30 – 16:30
PEZINOKKOMACOLaca Novomestského18.10.13:00 – 19:00
PIEŠTANYCBA TáborskýE.F. Scherera12.10.9:00 – 15:00
PIEŠŤANYCBA TáborskýAndreja Hlinku24.10.10:30-16.30
PIEŠŤANYKauflandAdama Trajana 6690/7730.10.13.00 – 19.00
PIEŠTANYTESCON. Teslu 471131.10.12:00 – 18:00
POPRADTESCOTeplická cesta 312.10.12:00 – 18:00
POPRADKauflandMoyzesova12.10.13.00 – 19.00
POPRADCBAUherová18.10.10:30-16:30
POPRADCBADostojevského24.10.10:30-16:30
POPRADCBANám.sv.Egidia 5325.10.9:30-15:30
POVAŽSKÁ BYSTRICALIBEX KORUNARozkvet10.10.12:00 – 18:00
POVAŽSKÁ BYSTRICATESCOSNP 191111.10.12:00 – 18:00
POVAŽSKÁ BYSTRICACOOPCentrum 19/2424.10.9:30-15.30
POVAŽSKÁ BYSTRICACOOPTatranská 29325.10.10.30-16.30
PREŠOVCBAProstejovská 210.10.10:30 – 16:30
PREŠOVTESCOKošická 618.10.11.30 – 17.30
PREŠOVKauflandLevočská31.10.13.00 – 19.00
PREŠOV – KONFOSCBABajkalská 2611.10.10.30 – 16.30
PRIEVIDZALIBEX KORUNADlhá17.10.12:00 – 18:00
PRIEVIDZACOOPĽ. Ondrejova30.10.10:30-16.30
PRIEVIDZACOOPNovackého 2731.10.10:30-16.30
SENECCOOPSokolská 1024.10.13:00 – 19:00
SENICACOOPNám. Oslobodenia 123.10.10:30 – 16.30
SEREĎCOOPM.R. Štefánika 1317.10.12:00 – 18.00
SNINACBAStrojárska 2525 centrum3.10.11.30 – 17.30
SPIŠSKÁ NOVÁ VESCBALetná 3170/8317.10.9:30 – 15:30
STARÁ LUBOVŇACOOPLetná 916.10.10:30 – 16:30
ŠAĽACOOPNám. Sv. Trojice 85523.10.12:00-18.00
ŠARIŠKÉ MICHAĽANYCOOPPrešovská 16930.10.10:30 – 16:30
ŠTÚROVOCOOPSv. Štefana 4017.10.13:00 – 19:00
ŠURANYCOOPKrížna 122.10.12:00-18.00
TEKOVSKÉ NEMCEOMVSmer do ZV4.10.13:00 – 19:00
TERŇACOOPHlavná ulica30.10.10:30 – 16:30
TOPOĽČANYCOOPM.R. Štefánika 523.10.10:00-16.00
TRENČINKORUNAG.Svobodu SíDLISKO JUH17.10.10.00-16.00
TRENČÍNBala s.r.oDlhé Hony17.10.10.00-16.00
TRENČINTESCOBelá 646918.10.12:00 – 18:00
TRENČINKauflandElektričná 231430.10.13.00 – 19.00
TRNAVABILLAKollárova 2015.10.11:00 – 17:00
TRNAVACOOPTrojičné námestie18.10.12:00 – 18.00
TRNAVATESCOVeterná 4019.10.12:00 – 18:00
TURČIANSKE TEPLICECOOPSNP 1369.10.10.30-16.30
VRÁBLECOOPSídlisko Lúky 1/121011.10.10:00-16.00
VRANOV NAD TOPĽOUCOOPNám. Slobody 1218.10.10:30 – 16:30
VRÚTKYCOOP1. Československej brigády25.10.10.30-16.30
VYSOKÉ TATRYCBATatranská Lomnica 12130.10.9:30-15:30
ZAMAROVCEOMVSmer do ZA31.10.13.00 – 19.00
ZELENEČOMVSmer do BA28.10.07:00 – 13:00
ZLATÉ KLASYCOOPHlavná 123.10.07:00 – 13.00
ZLATÉ MORAVCECBAA.Hlinku 129.10.12:00 – 18:00
ZLATÉ MORAVCECOOPJ. Kráľa 5310.10.12:00 – 18:00
ZVOLENMETROUL. Stráž 174.10.10:30-16:30
ŽILINALIBEX KORUNAJasenova3.10.12:00 – 18:00
ŽILINABILLAVeľká okrúžna 59/A4.10.11:00-17:00
ŽILINABILLAVysokoškolákov 525.10.11:00-17:00
ŽILINATeta drogerieSládkovičova 69.10.10:00 – 16:00
ŽILINAMETROPrielohy 110.10.10:00-16:00
ŽILINATESCOKošická 319.10.10:00 – 16:00
ŽILINAKauflandVysokoškolákov 8083/3726.10.13.00 – 19.00

Späť na články