Späť na články Ochutnajte našu skvelú novinku Verbena Sušienky a získajte kvitnúcu ceruzku

Ochutnajte našu skvelú novinku Verbena Sušienky a získajte kvitnúcu ceruzku

Kúpte počas ochutnávky dve ľubovoľné balenia Verbena Sušienok a získajte k nim bezplatne kvitnúcu ceruzku.

Zistite, kedy budeme vo vašom meste.

MESTO PREVÁDZKA Adresa dátum ochutnávky čas ochutnávky
BANSKÁ BYSTRICA BILLA Nové Kalište / Okružná 4.10. 10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICA BILLA Ul. 29. augusta 37 5.10. 10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICA Kaufland Stavbárska 5.10. 13.00 – 19.00
BANSKÁ BYSTRICA TESCO Zvolenská cesta 8 11.10. 10:30-16:30
BANSKÁ BYSTRICA COOP Rudohorská 35 17.10. 10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICA COOP Kyjevské nám. 6 18.10. 10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICA COOP Povstalecká 32 24.10. 10:30-16.30
BANSKÁ BYSTRICA COOP Bernolákova 14 31.10. 10:30-16.30
BRATISLAVA OMV Poddunajské Biskupice 2 3.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA BILLA Bajkalská 19A 4.10. 11:00 – 17:00
BRATISLAVA BILLA Muchovo Námestie 3705 5.10. 11:00 – 17:00
BRATISLAVA OMV Račianska 5.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA METRO Ivanka pri Dunaji 10.10. 10:00 – 16:00
BRATISLAVA TESCO Lamačská cesta 1C 12.10. 12:00 – 18:00
BRATISLAVA BILLA Staré Grunty 14 12.10. 11:00 – 17:00
BRATISLAVA Kaufland Jantárová ulica 16.10. 13.00 – 19.00
BRATISLAVA TESCO cesta na senec 2 19.10. 12:00 – 18:00
BRATISLAVA Kaufland Púchovská 8A 23.10. 13.00 – 19.00
BRATISLAVA KON-RAD Cesta na Senec 15725/24 25.10. 13:00 – 19:00
BRATISLAVA BILLA Pribinova 1/B 26.10. 10:00 – 16:00
BRATISLAVA BILLA Metodova ul.6 26.10. 10:00 – 16:00
BRATISLAVA Teta drogerie Cesta na Senec 2/A, 29.10. 10:00 – 16:00
BRATISLAVA OMV Einsteinova 2 (aupark) 30.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA OMV Zlaté Piesky 30.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA OMV Trnavská 31.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA OMV Lamač 2 31.10. 07:00 – 13:00
BRATISLAVA Kaufland Podunajské Biskupice 2.11. 13.00 – 19.00
BREZOVÁ P.BRADLOM COOP Dr. Osuského 531/24 4.10. 13:00 – 19:00
BUDMERICE KOMACO J. Holčeka 53 11.10. 13:00 – 19:00
CÍFER KOMACO Čulenova 1 25.10. 13:00 – 19:00
ČADCA COOP Moyzesova 53 29.10. 10.30-16.30
DUNAJSKÁ LUŽNÁ COOP Orechová 22.10. 12:00 – 18.00
DUNAJSKÁ STREDA COOP Mlynská 310 24.10. 10:00 – 16:00
GALANTA COOP Česká 1450/19 17.10. 10:30 – 16.30
HANDLOVÁ COOP SNP 1/1760 3.10. 10:30-16.30
HLOHOVEC COOP Železničná 2 10.10. 10:30-16.30
HOLÍČ MERKFOOD Kátovská 3272 10.10. 10:30 – 16:30
HUMENNÉ CBA Mierova 5215/85 10.10. 11.30 – 17.30
KOMÁRNO MERKFOOD Rakocziho 11 18.10. 13:00-19:00
KOŠICE BILLA Bardejovská 4.10. 11:00-17:00
KOŠICE METRO Americká trieda 1/A 4.10. 10.30 – 16.30
KOŠICE BILLA Moldavská cesta 32 5.10. 11:00-17:00
KOŠICE BILLA Trieda KVP 1 5.10. 11:00-17:00
KOŠICE TESCO Trolejbuová 1 11.10. 11.30 – 17.30
KOŠICE Teta drogerie OC Galéria Shopping 24.10. 10:00 – 16:00
KOŠICE FRESH Važecká 8 24.10. 11.30 – 17.30
KOŠICE FRESH Čordáková 25.10. 11.30 – 17.30
KOŠICE Kaufland OC Galéria Shopping 25.10. 13.00 – 19.00
KRUPINA COOP ČSA 19 25.10. 10:30-16.30
KYSUCKÉ NOVÉ MESTO COOP Belanského 2291 11.10. 10.30-16.30
LEVICE COOP Ku bratke 2/A 3.10. 11.00-17-00
LEVICE TESCO Turecký rad 7 5.10. 12:00 – 18:00
LEVOČA CBA Francisciho 45 1.10. 10:30 – 16:30
LIPANY COOP Ná. Sv. Martina 2 17.10. 10:30 – 16:30
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ COOP Ul. 1.mája 16.10. 9:30-15:30
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Kaufland Demänovská 745 29.10. 13.00 – 19.00
LUČENEC BILLA Námestie republiky 32 11.10. 11:00-17:00
MARTIN LIBEX KORUNA Vajanského 4.10. 12:00 – 18:00
MARTIN COOP A. Medňanského 10428 18.10. 10.30-16.30
MARTIN Kaufland Dúbravca 5743/3 30.10. 13.00 – 19.00
MICHALOVCE TESCO Sobranecká cesta 19.10. 11.30 – 17.30
MICHALOVCE Kaufland P.O. Hviezdoslava 1 31.10. 13.00 – 19.00
MYJAVA COOP M.R. Štefánika 525/21 11.10. 10:30 – 16.30
NÁMESTOVO Teta drogerie Hviezdoslavovo námestie 17.10. 10:00 – 16:00
NÁMESTOVO COOP Nábrežie 761 24.10. 9:30-15:30
NITRA COOP Chrenovská 30 3.10. 11:00 – 17:00
NITRA BILLA Akademická 1/A 4.10. 11:00-17:00
NITRA BILLA Štefanikova trieda 35/61 5.10. 11:00-17:00
NITRA METRO Hlohovecká cesta 11/332 11.10. 10:00-16:00
NITRA CBA Jurkovičova 25 17.10. 11:00 – 17:00
NITRA CBA Dunajská 24 18.10. 10:00 – 16:00
NITRA TESCO Bratislavská 5 19.10. 12:00 – 18:00
NITRA CBA Štefánikova 3 24.10. 10:00 – 16:00
NITRA CBA Výstavná 6 25.10. 11:00 – 17:00
NITRA OMV Bratislavská 5 25.10. 13:00 – 19:00
NITRA Kaufland Hviezdoslavova trieda 779/37 31.10. 13.00 – 19.00
NOVÉ ZÁMKY Teta drogerie Podzámska 23 9.10. 10:00 – 16:00
NOVÉ ZÁMKY COOP Hlavné námestie 6 9.10. 10:30-16.30
NOVÉ ZÁMKY TESCO Nitrianska cesta 111 12.10. 12:00 – 18:00
NOVÉ ZÁMKY COOP J. Kráľa 53 16.10. 10:30-16.30
NOVÉ ZÁMKY Kaufland Športová 8383/1 16.10. 13.00 – 19.00
PEZINOK KOMACO Laca Novomestského 18.10. 13:00 – 19:00
PIEŠTANY CBA Táborský E.F. Scherera 12.10. 9:00 – 15:00
PIEŠŤANY CBA Táborský Andreja Hlinku 24.10. 10:30-16.30
PIEŠŤANY Kaufland Adama Trajana 6690/77 30.10. 13.00 – 19.00
PIEŠTANY TESCO N. Teslu 4711 31.10. 12:00 – 18:00
POPRAD TESCO Teplická cesta 3 12.10. 12:00 – 18:00
POPRAD Kaufland Moyzesova 12.10. 13.00 – 19.00
POPRAD CBA Uherová 18.10. 10:30-16:30
POPRAD CBA Dostojevského 24.10. 10:30-16:30
POPRAD CBA Nám.sv.Egidia 53 25.10. 9:30-15:30
POVAŽSKÁ BYSTRICA LIBEX KORUNA Rozkvet 10.10. 12:00 – 18:00
POVAŽSKÁ BYSTRICA TESCO SNP 1911 11.10. 12:00 – 18:00
POVAŽSKÁ BYSTRICA COOP Centrum 19/24 24.10. 9:30-15.30
POVAŽSKÁ BYSTRICA COOP Tatranská 293 25.10. 10.30-16.30
PREŠOV CBA Prostejovská 2 10.10. 10:30 – 16:30
PREŠOV TESCO Košická 6 18.10. 11.30 – 17.30
PREŠOV Kaufland Levočská 31.10. 13.00 – 19.00
PREŠOV – KONFOS CBA Bajkalská 26 11.10. 10.30 – 16.30
PRIEVIDZA LIBEX KORUNA Dlhá 17.10. 12:00 – 18:00
PRIEVIDZA COOP Ľ. Ondrejova 30.10. 10:30-16.30
PRIEVIDZA COOP Novackého 27 31.10. 10:30-16.30
SENEC COOP Sokolská 10 24.10. 13:00 – 19:00
SENICA COOP Nám. Oslobodenia 12 3.10. 10:30 – 16.30
SEREĎ COOP M.R. Štefánika 13 17.10. 12:00 – 18.00
SNINA CBA Strojárska 2525 centrum 3.10. 11.30 – 17.30
SPIŠSKÁ NOVÁ VES CBA Letná 3170/83 17.10. 9:30 – 15:30
STARÁ LUBOVŇA COOP Letná 9 16.10. 10:30 – 16:30
ŠAĽA COOP Nám. Sv. Trojice 855 23.10. 12:00-18.00
ŠARIŠKÉ MICHAĽANY COOP Prešovská 169 30.10. 10:30 – 16:30
ŠTÚROVO COOP Sv. Štefana 40 17.10. 13:00 – 19:00
ŠURANY COOP Krížna 1 22.10. 12:00-18.00
TEKOVSKÉ NEMCE OMV Smer do ZV 4.10. 13:00 – 19:00
TERŇA COOP Hlavná ulica 30.10. 10:30 – 16:30
TOPOĽČANY COOP M.R. Štefánika 5 23.10. 10:00-16.00
TRENČIN KORUNA G.Svobodu SíDLISKO JUH 17.10. 10.00-16.00
TRENČÍN Bala s.r.o Dlhé Hony 17.10. 10.00-16.00
TRENČIN TESCO Belá 6469 18.10. 12:00 – 18:00
TRENČIN Kaufland Električná 2314 30.10. 13.00 – 19.00
TRNAVA BILLA Kollárova 20 15.10. 11:00 – 17:00
TRNAVA COOP Trojičné námestie 18.10. 12:00 – 18.00
TRNAVA TESCO Veterná 40 19.10. 12:00 – 18:00
TURČIANSKE TEPLICE COOP SNP 136 9.10. 10.30-16.30
VRÁBLE COOP Sídlisko Lúky 1/1210 11.10. 10:00-16.00
VRANOV NAD TOPĽOU COOP Nám. Slobody 12 18.10. 10:30 – 16:30
VRÚTKY COOP 1. Československej brigády 25.10. 10.30-16.30
VYSOKÉ TATRY CBA Tatranská Lomnica 121 30.10. 9:30-15:30
ZAMAROVCE OMV Smer do ZA 31.10. 13.00 – 19.00
ZELENEČ OMV Smer do BA 28.10. 07:00 – 13:00
ZLATÉ KLASY COOP Hlavná 1 23.10. 07:00 – 13.00
ZLATÉ MORAVCE CBA A.Hlinku 1 29.10. 12:00 – 18:00
ZLATÉ MORAVCE COOP J. Kráľa 53 10.10. 12:00 – 18:00
ZVOLEN METRO UL. Stráž 17 4.10. 10:30-16:30
ŽILINA LIBEX KORUNA Jasenova 3.10. 12:00 – 18:00
ŽILINA BILLA Veľká okrúžna 59/A 4.10. 11:00-17:00
ŽILINA BILLA Vysokoškolákov 52 5.10. 11:00-17:00
ŽILINA Teta drogerie Sládkovičova 6 9.10. 10:00 – 16:00
ŽILINA METRO Prielohy 1 10.10. 10:00-16:00
ŽILINA TESCO Košická 3 19.10. 12:00 – 18:00
ŽILINA Kaufland Vysokoškolákov 8083/37 26.10. 13.00 – 19.00

Späť na články